Novinky

Mini plenkový dort s hořčicovou dekou

Do naší nabídky přibyl nový mini plenkový dort v hořčicové nebo šedé barvě. Ozdobili jsme ho krásnými chrastítky ve tvaru ježka nebo sovičky. Ačkoliv jsou barvy trochu neobvyklé, hezky k sobě ladí a pokud rodiče miminka nevyhledávají modrou a růžovou, dort v těchto barvách je určitě potěší. 

Připravujeme novou nabídku ručníkových dortů

Moc se omlouváme za omezenou nabídku našich ručníkových dortů. V současné době testujeme a hledáme ty nejlepší produkty a můžete se těšit na úplně novou nabídku.

Vánoční nabídka je on-line

Letos jsme si pro vás připravili hodně novinek. Vyzkoušeli jsme spoustu produktů od české firmy Valdemar Grešík a přidali je do našich dárkových ručníkových dortů. A protože letos se nebudou konat žádné vánoční trhy a nebudete mít možnost koupit malé dárky pro kamarády a kolegy, připravili jsme i několik variant dárkových balíčků.V nabídce máme i několik vánočních plenkových dortů. Doufáme, že si vyberete, a že dárky od nás udělají radost!

Dvoupatrový plenkový dort V. je zpět:-)

Dvoupatrový plenkový dort V. byl historicky jedním z našich nejoblíbenějších dortů....Tedy až do té doby, kdy jsme nemohli sehnat žádné botičky, které by se nám líbily a hezky ladily s dortem. Teď jsme ale našli a vy se můžete na dort podívat ZDE.

Jednopatrový plenkový dort zdobený sloníkem se dočkal nové varianty s fialovou stužkou

Tento plenkový dort je v naší nabídce už několik let a po dlouhé době se dočkal nové varianty. Světle fialová stužka, šedá deka a bílý sloník k sobě krásně pasují, tak se podívejte....

Nový plenkový dort pro holčičky

S tímto plenkovým dortem, tedy spíš plyšákem na dortu to bylo trochu složitější - dokonce jsme o něm museli nechat hlasovat. Je to myška nebo koala? Pro myšku bylo cca 30 hlasů a pro koalu více než 150. Takže je to koala:-) Deka i plyšák mají krásný květinový vzor, který doplňuje mašle v tmavě růžové barvě. Tak snad se vám bude líbit.....

Plenkové dorty pro holčičky se setu deky a hračky jsou zpět

Chvilku nám to trvalo, ale konečně jsme našli krásné sety dek a hraček pro holčičky. Jeden s princeznou a druhý s myškou. Zatím jsou pouze na dvoupatrových, ale jednopatrové plenkové dorty už také připravujeme a doufáme, že se Vám tato novinka bude líbit!

Nové plenkové dorty tvořené hlavně z plenek Pampers Premium Care

Další rozšíření nabídky našich plenkových dortů. Tentokrát o dort tvořený pouze z Pampers a tetra plenek. Zaujme Vás nejen vzhledem, ale určitě i cenou - 999 Kč. 

Ručníkový dort pro babičky je on-line

Další z našich novinek je jednopatrový ručníkový dort pro babičky. Pokud chcete Vaší babičce udělat radost a zároveň jí trochu upevnit zdraví, pak se Vám tento ručníkový dort bude určitě líbit. Uvnitř najdete pouze výrobky českých značek Botanico a Valdemar Grešík...https://www.dortnedort.cz/rucnikove-damy/jednopatrovy-rucnikovy-dort-pro-babicku/

 

Nahoru
43 položek celkem
Zpět do obchodu