Naše výroba pokračuje i v této době bez omezení. Děkujeme Vám za Vaši přízeň!

O nás

Tenhle text jsem si dávala v hlavě dohromady hodně dlouho. O nás? Jak to popsat... Vždycky mě bavily příběhy lidí, kteří začali od ničeho (a ještě víc příběhy maminek na mateřské, které něco vybudovaly). Byl to takový můj sen, být pánem svého času a dělat co člověka baví. První dorty jsem zkoušela, když bylo synovi jen pár měsíců a upřímně, když teď vidím první fotky vůbec nechápu, jak jsem s dorty mohla být spokojená:-). Postupně se přidávaly další a další nápady, a tak jsem se do toho pustila pořádně - facebookový profil, webové stránky, dorty pro dospělé a dorty s nejrůznější tématikou.  Po letech práce v bankovnictví mě hrozně bavila a baví ta pozitivní zpětná vazba, kterou jsem dostávala a pořád dostávám. Zbývá nám ještě pár měsíců mateřské, ale pomalu to vypadá, že se mi ten můj sen díky dortůmNEdortům a hlavně Vám splní:-).

Menší doplnění po několika měsících - začal rok 2018, mateřská skončila a z dortůNEdortů se stalo regulérní zaměstnání. Na konci roku mě moc potěšilo ocenění v soutěži Podnikavá žena roku 2018. Naše podnikání pokračuje dál, tak nám prosím držte palce.....

Všechny produkty, ze kterých jsou naše dorty připravené, jsou vyzkoušené na vlastní (a hlavně tedy Vojtíkovo) kůži. U každého dortu najdete ve fotogalerii fotku náplně, platí ale, že rádi upravíme kterýkoliv z dortů podle Vašeho přání.

 

 Díky, Lucie

 

P.S. Díky, že jste dočetli až sem, pokud se Vám dortNEdort líbí, držte nám palce a také můžete mrknout na naše FB stánky nebo instagram @dortnedort nebo prostě jen #dortnedort:-).

P.S.S Pokud byste si o nás chtěli přečíst ještě víc, podívejte se na článek na blogu Shoptet

nebo na iDnes finance.

 

 

_DSC0957