Novinky, Strana 4

Zasoutěžte si o 3 plenkové dortyNEdorty na ženy s.r.o.

Na ženy s.r.o. si můžete zasoutěžit o 3 naše plenkové dorty. Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku - kolik pater má největší dortNEdort. http://www.zenysro.cz/souteze//lucie-kuncarova-dortnedort 

Přečtěte si o nás na podnikavazena.cz

Článek o nás a našem podnikání:-) http://www.podnikavazena.cz/rozhovory//jeji-syn-hodne-spal-tak-zacala-podnikat-netradicni-plenkove-dorty-se-staly-hitem

Nová nabídka vánočních dortů

Na našem e-shopu nově naleznete nabídku vánočních ručníkových dortů https://www.dortnedort.cz/vanoce/. Snažili jsme se myslet na všechny generace a doufáme, že se Vám náplně dortů budou líbit! Kdybyste v náplni něco postrádali nebo chtěli nahradit, stačí jen vybrat možnost dortu na přání a my Vás budeme kontaktovat a vše domluvíme k Vaší spokojenosti. Prostě letos můžete Vánoce nechat na nás!

dortNEdort v Top 10 projektů programu Nastartujte se

V létě jsme se zůčastnili soutěže pro začínající podnikatele Nastartujte se a máme velikou radost, protože jsme se s dortNEdort umístili v Top 10 projektů, které vybírala odborná porota. V hlasování veřejnosti jsme také skončili velmi vysoko, děkujeme za Vaši podporu! Více o programu pro začínající podnikatele naleznete na stránkách www.nastartujtese.cz.

Hodnocení našich dortů

Velmi nás těší, že dortNEdort získává od zákazníků výborná hodnocení. Pokud Vás zajímá, co si o nás myslí zákazníci, jak byli s dorty a BabyVýbavičkou spokojeni, podívejte se na naše facebookové stránky https://www.facebook.com/pg/dortnedort/reviews/?ref=page_internal

nebo na náš profil na heurece https://obchody.heureka.cz/dortnedort-cz/recenze/ . Budeme rádi i za Vaše hodnocení :-). 

 

 

 

 

 

BabyVýbavička

Čekáte miminko, sháníte a zjišťujete co všechno budete potřebovat? Teď už nemusíte! S BabyVýbavičkou od dortNEdort Vám ušetříme spoustu času i peněz. Kosmetika, léky, plenky a veškeré potřebnosti pro Vás a Vaše miminko v jednom hezkém balení.

Novinka - dortNEdort na přání

Připravíme Vám dortNEdort - plenkový i z ručníků - přesně podle Vašeho přání. Stačí jen vybrat cenu a uvést Vaši představu do poznámky. Zavoláme Vám a domluvíme se na podrobnostech. Poté Vám zašleme fotku náplně a připravíme dort. Pokud budeme mít věci skladem bude dort připraven okamžitě. V případě, že budeme muset nějaké věci dokoupit nebo doobjednat bude dodání dortu trvat o pár dní déle.

Úprava Obchodních podmínek - certifikát Ověřeno zákazníky

K 3.4.2017 dochází ke změně Obchodních podmínek. Spolupracujeme s Heureka.cz a rádi bychom získali certifikát Ověřeno zákazníky. Nově tedy souhlasem s Obchodními podmínkami udělujete souhlas s poskytnutím Vaší e-mailové adresy heureka.cz, ovšem pouze za účelem zaslání dotazníku spokojenosti.

Nové různobarevné deky v plenkových dortechNEdortech

Nově v naší nabídce naleznete krásné různobarevné deky. Vyberte si modré puntíky, hvězdičky a sloníky. Růžové cupcakes nebo srdíčka a béžové žirafy. V nabídce u jednopatrového dortuNEdortu I. nebo dvoupatrového dortuNEdortu I. 

Nové dortyNEdorty pro děti

Připravili jsme pro Vás nové dorty pro Vaše nejdražší s různou tematikou - mimoni, Star Wars a také komiksové dorty. 

Nahoru
40 položek celkem