Jak se u nás fotí Vánoce

Dnes je první listopadový den, Vánoce se blíží a brzo nás budou provázet na každém kroku....No od nás velkou vánoční masáž nečekejte, ale vánoční nabídku samozřejmě máme.

 

A jak u nás vánoční chystání probíhá? Po plánování a nakupování  přišlo čekání na hezké a slunečné počasí. Abyste rozuměli, dorty fotím na dřevěném pozadí a nejvíc se mi líbí fotky v přirozeném světle. Fotografická světla máme, ale ty fotky s umělým světlem, to prostě není „ono“. Takže aplikace Wetter Online a 14 dní sledování. Konečně to přišlo a na úterý bylo hlášeno nebe bez mráčku (nakonec se z jednoho dne protáhlo na tři, naštěstí:-).

 

Tak konečně tu máme pár dní, kdy fotíme. Musíme připravit všechny barevné varianty plenkových i ručníkových dortů (celkem asi 90) . Ty pak při focení „převlékáme“, měníme jim barvy dek, ručníků i stuh a doplňujeme je různými náplněmi. Občas, když vidíme náplň naživo, dojde nám, že to nebo ono by bylo lepší, a pak znovu nakupujeme a fotíme....Prostě dorty, mašle, paštiky, čaje a milion dalších věcí jsou po celé dílně (do toho samozřejmě odbavujeme objednávky. Potom vybrat nejlepší fotky, upravit je, připravit nové produkty na e-shopu, všechno nahrát a popsat.

Letos jsem to dotáhla k dokonalosti, excel s rozpisem barev a náplní připravený, všechna 3 patra ve všech barvách na stole, náplně v krabicích, venku sluníčko, já vzala do ruky foťák, on se mi zachytil popruhem o stůl a spadl na zem. Objektiv nevydržel a moje nervy málem taky ne:D Fotodokumentace připojena....

 

Nakonec to ale všechno dobře dopadlo a Vy se můžete podívat na naši vánoční nabídku na e-shopu....

  

P.S. Tyhle šedé dorty s vínovou stuhou jsou moji favoriti....

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení